SK  Luka n.Jihl. - TJ Sokol Šebkovice 1:1 (1:0)

D. Mitev 43.                                                   75. K. Busta

Šlágr kola v Lukách skončil nerozhodným výsledkem.

Domácí po půli vedli

Domácí museli před zápasem řešit řadu absencí. První poločas byl před více než dvěma stovkami diváků vyrovnaný. Ve 43 minutě se krásně trefil z hranice velkého vápna Mitev a poslal Luka do vedení - 1:0. Domácí v prním poločase hrozili především po pravé straně, kde Číhal a Kolda velmi dobře kombinovali.

Hosté po přestávce srovnali

Ve druhé půli měl velkou šanci domácí Jícha, který postupoval sám na brankaře, ale ani na dvakrát jej nepřekonal. V té chvíli se zápas zlomil a domácí odmítli šanci se uklidnit. Po této šanci jejich hra upadla. V závěru utkání domácí dokonce z rohového kopu po Bustově zakončení inkasovali - 1:1. Jednoduchá hra šebkovických tak nakonec slavila úspěch.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.

Petr Kuchta (trenér)Během dne jsem musel asi ve třech případech řešit sestavu. V poledne nám vypadl hráč Tůma který přes bolavé koleno nemohl nastoupit k utkání. Hodinu před utkáním nám vypadl hráč Navrátil který musel odjet s dcerou na urgent a nastoupil až na druhý poločas. Tím se vše zkomplikovalo a postavení a herní systém byl jiný. První poločas byl vyrovnaný. Někteří hráči vzhledem k absenci museli hrát na jiných postech. Ve druhé půli měl velkou šanci hráč Jícha který postupoval sám na brankaře ale ani na dvakrát nepřekonal hostujícího brankáře. Tam byl asi zlom utkání a naše mužstvo se mohlo uklidnit. Po této šanci naše hra opadla. V závěru utkání jsme z rohového kopu inkasovali. Šebkovice po celou dobu utkání hrály jednoduchý nakopávaný fotbal, který dle mého názoru v této soutěži hrají většina mužstev.

TJ Sokol Šebkovice

K. Klubal - K. Rygl  , L. Venhoda  , M. Rybka  , M. Pánek  , T. Kotačka  , M. Bartejs (61. D. Volf ) , V. Němec  (71. M. Kotačka  ) , V. Říha  (89. P. Brada ) , K. Busta  , T. Bílek

TJ Sokol Šebkovice B - FK Jaroměřice nad Rok. 2:1 (1:0)

D. Volf 11.                                                  76. T. Kalay
P. Kotačka 90.

Třetí tým tabulky Šebkovice B splnil roli favorita a dokázal zvítězit gólem v nastavení

Domácí se ujali vedení

Do začátku utkání vstoupili hosté z Jaroměřic, kteří drželi míč na kopačkách a vytvářeli si náznaky šancí. Ale byli to domácí, kteří se dostali do vedení, když skvělou individuální akci Havleny zakončil do prázdné brány Volf 1:0. Po zbytek poločasu hráli stále více na balónu hosté, ale všechny jejich šance pochytal pozorný Kuba.

.

Hosté srovnali, ale domácí rozhodli v nastavení

Druhý poločas domácí zlepšili svoji hru, ale nedokázali se ze žadné své šance prosadit. Tak přišel zasloužený trest, když pěkného pasu za obranu využil Kalay a vyrovnal na 1:1. Už to vypadalo na ztrátu domácích Šebkovic, ale to by na hřišti nesměl být žolík Kotačka, který využil přihrávky ze strany, na vápně předskočil obránce a míč nechytatelně umístil přesně za tyč a tím zajistil svému celku tři body.

FK Jaroměřice nad Rokytnou

Hambálek Tomáš, hráčZajímavý zápas, kdy jsme si zahráli kombinační fotbal. Vyloučení 5 minut před koncem na stálo body. Zkušený tým by to ukopal, náš ne.