A mužstvo – MU, So 08.06. 10:00, SKS – Sokol Sýkořice

Dorost – MU, So 08.06. 10:00, SK Senomaty – Stochov / Řevničov

Výsledky uplynulého víkendu

A mužstvoMU, Ne 26.05. 17:00, TJ Baník Rynholec – SKS 3:4 (3:3)

Dorost – MU, Ne 26.05. 10:15, Stochov / Řevničov – TJ Baník Švermov / Brandýsek 2:4 (1:1)

MU – mistrovské utkání

Rozpis zápasů A týmu SK Sparta Řevničov sezóny 2023/2024

Rozpis zápasů dorostu SK Sparta Řevničov sezóny 2023/2024

Rozpis zápasů starší přípravky SK Sparta Řevničov sezóny 2023/2024

Přehled akcí na hřišti v roce 2024

• 08.06.2024 – Dětský den od 15:00 hod.
  • 29.06.2024 – Ladies cup VI od 09:00 hod.
  • 29.06.2024 – Pouťová zábava od 20:00 hod.
  • 20.07.2024 – Memoriál Vladimíra Šrytra od 10:00 hod.
  • 03.08.2024 – Letní kino od 21:30 hod.
  • 30.11.2024 – Rozsvícení vánoč. stromečku a lampion. průvod od 17:30 hod.
  • 31.12.2024 – Silvestrovský fotbálek od 13:00 hod.

13. mistrovský zápas

Rychlé vedení, následné vyrovnání, abychom zápas rozhodli na začátku druhé půle

TJ Baník Rynholec

3:4 (3:3)

13. kolo 26. 5. 2024 | 17:00

SK Sparta Řevničov: Tomeš P. – Tóth, Vait, Kočí, Fujera (Sedlák Jiří) – Beneš (Petráček), Murčo, Pedál, Skoupý F. – Skoupý L., Sedlák Jan (Kapr)

Trenér: Urbanovič

Asistent: Bohatý T.

Branky: Skoupý F. 2x, Sedlák Jan, Tóth

ŽK: Fujera, Murčo

Rozhodčí: Kabourek – laik Dadák, laik Pesl

Dvě kola před koncem čekalo naše mužstvo další velice těžké utkání. Náš celek zajížděl do Rynholce, který se aktuálně nachází na třetí pozici a za určitých okolností by se mohl dostat právě před náš celek na pozici druhou. Podzimní utkání na domácí půdě nám hrubě nevyšlo, když jsme prohráli 3:4. Dnešní utkání odřídil jako hlavní sudí Kabourek, na lajnách mu vypomohli laici. Z našich řad Pesl a z řad domácích Dadák.

Dnes jsme nemohli počítat s Junem, Přibylem a Hanzlíkem, jinak jsme byli kompletní. I když jsme k utkání dorazili se zpožděním a rozcvička nebyla ideální, vstup do utkání jsme měli ale impozantní. Hned ve druhé minutě se za vápnem dostal k míči Filip Skoupý a zkusil vystřelit. Střela to nebyla nikterak umístěná, gólman by ji pravděpodobně i lapil do svých rukavic. To by ale nesměla přijít teč domácího hráče, která změnila trajektorii míče a skončila v síti 0:1. Hned za čtyři minuty jsme šli do dvougólového vedení. Na zadní tyči si našel centr nabíhající Honza Sedlák a netradičně hlavou jej poslal pohodlně do sítě 0:2. Všechno to vypadalo na začátku ale až moc růžově, což se také potvrdilo. Domácí vybojovali rohový kop a z něj udeřili. Tóth v souboji se stoperem Beranem nedokázal míč odhlavičkovat a domácí hráč dostal míč do sítě 1:2. Náš nejstarší hráč ale vše odčinil hned za dvě minuty. Zahrávali jsme rohový kop, který domácí odvrátili. Nicméně míč skončil znovu u kopaček Filipa Skoupého, který vyslyšel zakřičení Tótha na zadní tyči a tam také poslal přesný centr. Náš hráč nikým nehlídaný poslal svoji hlavičku na vzdálenější tyč a opět jsme vedli o dvě branky 1:3. Poté jsme ale soupeře zbytečně pustili do hry a bylo z toho snížení. Přišla ztráta uprostřed hřiště, přihrávka středem na nabíhajícího útočníka, který se vyhnul vybíhajícmu gólmanovi a byl nakonec podražen. Pokutový kop domácí proměnili Humrem a bylo sníženo 2:3. Aby toho nebylo málo, podařilo se domácím dokonce vyrovnat. Domácí podnikli rychlý protiútok, kdy se dostali až do vápna, přišla přihrávka pod sebe na volného Šímu a ten dával do prázdné 3:3. Do poločasu zbývalo v tu chvíli devět minut. První poločas byl na šance celkem plodný. Domácí gólman musel řešit několik dlouhých míčů, se kterými měl vcelku velké problémy. Náš gólman zastavil ještě jeden průnik, když na něj šel hráč sám. V samotném konci prvního poločasu šli domácí ještě do jedné akce, pronikli do vápna, kde přišel střet dvou hráčů, ale penalta se nepískala. Poločasový divoký rezultát 3:3.

Do druhého poločasu naše mužstvo vstoupilo beze změny. Jak jsme začali první poločas, začal tak i poločas druhý. Filip Skoupý se dostal na pravé straně rohového vápna k míči. Byla to uctivá vzdálenost, ale náš hráč se i tak pokusil o křižnou střelu. A udělal dobře, jelikož tato branka byla opravdu výstavní a skončila v levé šibenici 3:4. Za to náš hráč také od fanynky uviděl zdvižený palec na důkaz perfektní střely. Domácí v tu chvíli věděli, že musí zabrat, pokud chtějí se zápasem něco udělat. Ale fotbalového jsme toho v jeden moment moc neviděli, jelikož předvedli několik dost nebezpečných zákroků, z nichž některé volali doslova po zranění. Utkání se tak trochu vyostřilo, ale skóre zůstávalo stejné, což nám vyhovovalo. Náš celek chtěl přidat pojišťující branku, ale nedařilo se nám. Přicházelo spoustu ztrát při zakládání protiútoků, což nebylo dobré. Po jedné takové ztrátě domácí unikli po pravé straně a připravili si přihrávkou pod sebe na velké vápno dobrou střeleckou pozici. Bohužel zakončení bylo bídné a skončilo hodně mimo tři tyče. V jednom případě musel na poslední chvíli zasahovat Tomeš, když vyběhl a odkopl míč do bepečí před dotírajícím útočníkem. Domácí Baník si ale stoprocentní šanci vypracovat nedokázal a to ani po rohovém kopu, který rozhodčí neposoudil správně. Poslední, ale důležitý souboj zvládl Kočí, když oba hráči skončili na zemi. Následně sudí Kabourek utkání ukončil.

Dnes jsme jeli do Rynholce s cílem potvrdit druhou příčku v tabulce. Začátek zápasu tomu také nasvědčoval, když jsme šli rychle do dvougólového vedení. Nicméně přišlo snížení, které ještě nic neznamenalo, jelikož jsme si třetí brankou náskok dvou branek vzali zpátky. Jenže domácí proměnili pokutový kop, utekli a průběžný remízový výsledek byl na světe. Vstup do druhého poločasu byl ale opět výborný, když jsme za pět minut šli zase do vedení. Domácí se snažili s utkáním ještě něco udělat, ale to se jim nepodařilo. Je jisté, že naše mužstvo skončí v sezóně na druhé příčce. Poslední utkání sezóny sehrajeme netradičně v sobotu 01.06.2024 od 14:00 SEČ.

14. mistrovský zápas

Lišany si z našeho hřiště zcela po zásluze odvezly všechny body

0:4 (0:1)

SK Lišany

14. kolo 19. 5. 2024 | 17:00

SK Sparta Řevničov: Tomeš P. – Tóth, Vait (Kapr), Kočí, Fujera (Beneš) – Čech (Sedlák Jiří), Murčo, Pedál (Přibyl), Skoupý F. – Skoupý L., Sedlák Jan (Petráček)

ŽK: Vait, Tomeš P.

Rozhodčí: Hamouz – Pavlík, Šaroch

Delegát: Titlbach

Po jednoznačné výhře minulý víkend nás čekalo velice těžké domácí utkání proti Lišanům. Ty se pohybují na první pozici a body moc neztrácejí a soupeřům nadělují vždy pěknou koledu na cestu. Na podzim jsme s tímto soupeřem na jeho půdě hráli nerozhodně 1:1. Dnešní utkání odřídil jako hlavní sudí Hamouz, na lajnách mu vypomohli Pavlík a Šaroch.

Dnes musel trenér oželet pouze Juna, jinak jsme byli kompletní. Vstup do utkání byl naprosto tragický. Vypadalo to, jako bychom se ze začátku soupeře báli a v prvních deseti minutách jsme se pouze bránili neustálému tlaku. Do vápna létal jeden centr za druhým a obrana byla hned na začátku přetížená, což nebyl vůbec dobrý signál směrem k dalšímu průběhu zápasu. Hned po rozehrávce se hosté dostali do zakončení, ale bránu netrefili. Následně jsme vyrobili několik chyb na pravé straně, z čehož mohl těžit soupeř, když se dostal do vápna a přízemními centry hledal nabíhající spoluhráče. Tyto situace jsme sice ustáli, ale následně si gól v podstatě dali sami. Tomeš dostal zpětnou přihrávku do vápna a situaci špatně vyhodnotil. Míč si ještě zpracoval a poté už na odkop bylo pozdě a trefil pouze Fehera 0:1. Naše hra se změnila řekněmě od patnácté minuty, kdy jsme se dostali do tlaku. K tomu nám pomohlo zejména spoustu autových vhazování u velkého vápna. Pedálovi dlouhé auty vždy propadli na zadní tyč a i když se o tom bavíme, stejně nikdo zadní tyč nezavíral. Asi naši největší šanci měl Honza Sedlák, když šel sám na gólmana, ale jeho klička byla krátká a gólman ji vystihl a míč lapil do rukavic. Pro soupeře nastal špatný okamžik ve třicáté třetí minutě, když si poranil koleno gólman Řepka. Do brány za něj musel tak hráč z pole a to byl Paseka. Nám se ale do poločasu tlak zužitkovat nepodařilo a do kabin tak odcházeli spokojenější hosté.

Do druhého poločasu jsme udělali jednu změnu. Na pozici pravého beka Fujeru nahradil Beneš. Ten hned vyzkoušel několik dlouhých křižných nákopů za obranu. A i když nákopy byly přesné, naše zpracování, potažmo další řešení situací, je prostě špatné. Bohužel následně jsme neuhlídali po lajně nabíhajícího Fehera a ten z levé strany bodlem poslal míč podél nohou našeho gólmana 0:2. Za dalších sedm minut bylo ještě hůře. Hosté dlouhým míčem za obranu zadělali našemu celku na problémy. Vait ve snaze odkopnout míč jej špičkou kopačky posunul do vápna, kde si nejdříve náš gólman zpracoval nohou a následně míč chytil. Pískala se přísná malá domů ve vápně kousek od penaltového puntíku. Náš celek si postavil zeď a i když jsme měli hráče ještě v brance, nebylo to nic platné. Hanzl zeď obstřelil a na míč pořádně asi neviděl ani náš gólman a bylo to o tři góly 0:3. Zda měl náš gólman špatné postavení nebo byla tato situace zahrána tak precizně, o tom už můžeme pouze diskutovat. O snížení se mohl postarat Tóth, ke kterému se dostal míč po střele Beneše. Nicméně náš hráč byl natolik překvapen, že následně vystřelil placírkou hodně slabě. Alespoň čestný úspěch mohl zaznamena Kapr, když dostal centr ze strany, ale levačkou levý růžek o kousek minul. Hosté následně potvrdili své vítězství i čtvrtou brankou. Opět to bylo po naší chybě. Tentokráte ztratil míč na velkém vápně Kočí a Sahaidak už měl lehkou situaci 0:4. Hosté si tak zcela po zásluze odvezli všechny body a také potvrdili svůj postup do vyšší soutěže.

Dnešní utkání začalo naše mužstvo naprosto katastrofálně. Od hráčů jsme byli daleko, nedohrávali jsme souboje a nakonec uděláme chybu a dostaneme gól. Ani tlak ve druhé půlce první půle nám nebyl nic platný a poločas jsme prohráli. Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem, ale ten vzal záhy za své. Dostali jsme dvě branky a bylo po zápase. Hostům se ještě podařilo vstřelit čtvrtou branku a dokráčeli si tak pro pohodlné vítězství. Další utkání sehrajeme v neděli 26.05.2024 na umělé trávě v Rynholci od 17:00 SELČ. Utkání to bude důležité, jelikož to bude souboj a konečné druhé místo.