🕚11:00 ⚽️ – utkání mladších žáků ČAFC Praha

🕚12:00 ⚽️ – utkání starších žáků ČAFC Praha

🕐13:00 ⚽️ – utkání bývalých hráčů a staré gardy ČAFC Praha

🕒15:00 📺 – velkoplošná projekce utkání ME Gruzie vs. Česko

🕔17:00 ⚽️ – utkání ČAFC Praha vs. výběr Bohemians Praha 1905

🎯 V průběhu oslav se o přestávkách dále můžete těšit na soutěže o ceny.🏅

🍺Hlad a žízeň zaženete v kantýně nebo venku u grilu.🍗

Těšíme se na Vás! 🤍💚

Zápas st.dorost jaro 07/2024 dne 12.05.2024

NE – 12.05. Zápas st.dorost jaro 07/2024 ČAFC SK Dolní Chabry hrajeme od 17.00h, sraz v 16.00h na hřišti ČAFC. Nominace: všichni. Konečný výsledek je remíza 1:1 (0:0). Komentář trenéra: Dnes to byl takový utahaný výkon proti neoblíbenému soupeři s kterým se nám nedaří. Nedokázali jsme proměnit své příležitosti hlavně po centrech. Nikdo nedokázal nasměrovat míč hlavou do sítě a na to jsme dojeli. Příští týden musíme zvládnout zápas s Uhříněvsí. Chybí nám poslední, ale nejtěžší krok.

Zápas st.dorost jaro 06/2024 dne 05.05.2024

NE – 05.05. – Zápas st.dorost jaro 06/2024 FC Přední Kopanina ČAFC hrajeme od 17.00h, sraz v 16.00h na hřišti FC Přední Kopanina, adresa: Ke Goniu, 164 00 Praha-Přední Kopanina, MAPA . Nominace: všichni. Konečný výsledek je výhra ČAFC 2:3 (1:0). Komentář trenéra: V oslabené sestavě jsme získali důležité tři body. Dnes to byl velký boj proti obětavému a důraznému soupeři. První poločas nám všechno dlouho trvalo a vytvořené příležitosti jsme nedokázali proměnit. Na začátku druhé půle přišel druhý gól domácích. Kluci to nezabalili a za dvacet minut zápas otočili. Rozhodující gól dal Lejsky v poslední minutě. Velký dík Jirkovi Machurkovi, že mohl nastoupit Lejsky. Dneska pochvala všem za bojovnost, takhle se bojuje o postup.

Zápas st.dorost jaro 05/2024 dne 28.04.2024

NE – 28.04. – Zápas st.dorost jaro 05/2024 ČAFCTJ Březiněves hrajeme od 17.00h, sraz v 16.00h na hřišti ČAFC. Nominace: všichni.Konečný výsledek je výhra ČAFC 19:1 (12:0). Komentář trenéra: Povinné vítězství nad posledním týmem tabulky. Od začátku do konce to byla hra na jednu branku. Bylo jen otázkou kolik branek dokážeme vstřelit. Dnes konečně dostali příležitost všichni nominovaní hráči. Všichni odehráli aspoň 45 minut. Jen škoda dalších nevyužitých příležitosti a naprosto zbytečně obdržená branka. Za zmínku stojí 9 branek Krejčího.

Zápas st.dorost jaro 04/2024 dne 20.04.2024

SO – 20.04. – Zápas st.dorost jaro 04/2024 SK HostivařČAFC hrajeme od 11.00h, sraz v 10.00h na hřišti SK Hostivař, adresa: Švehlova 1362, 102 00 Praha 15, MAPA . Nominace: všichni. Konečný výsledek je výhra ČAFC 1:3 (0:2). Komentář trenéra: Výborný výkon od všech hráčů, dneska kluci ukázali jak se bojuje o první místo. Naše šance jsme skvěle proměnili. Hostivař měla taky svoje příležitosti ale podržel nás dnes výborný Vláďa. Snad v těchto výkonech budeme pokračovat. Díky klukům za pomoc.

Zápas st.dorost jaro 03/2024 dne 13.04.2024

SO – 13.04. – Zápas st.dorost jaro 03/2024 ČAFC TJ Sokol Řepy hrajeme od 10.30h, sraz v 09.30h na hřišti ČAFC. Nominace: všichni. Konečný výsledek je výhra ČAFC 3:1 (2:1). Komentář trenéra: Zasloužené, ale těžko vybojované vítězství. Zápas začal velmi dobře, rychle jsme vedli 1:0 a měli další příležitosti zvýšit vedení. Bohužel jsme nedokázali ani jednou proměnit. Potom jsme špatně rozehráli a soupeř vyrovnal. Těsně před poločasem nám vrátil vedení střelou z vápna Vedral. Vstup do druhého poločasu nám vyšel skvěle a po nejlepší akci zápasu zvýšil Šíma na 3:1. Pak už se zápas v klidu dohrál. Bohužel nám chybělo 5 hráčů základní sestavy a tak musíme být s výkonem spokojeni. Díky za pomoc klukům z mladšího dorostu.

Zápas st.dorost jaro 02/2024 dne 06.04.2024

SO – 06.04. Zápas st.dorost jaro 02/2024 SK Ďáblice ČAFC hrajeme od 16.30h, sraz v 15.30h na hřišti SK Ďáblice, adresa: Kokořínská 400/34, Praha 8 Ďáblice, MAPA. Nominace: všichni. Konečný výsledek je prohra ČAFC 2:1 (1:1). Komentář trenéra: Bohužel první porážka sezóny. Byl to zápas proti bojovnému a důraznému soupeři. V utkání jsme se ujali vedení 1:0. Těsně před poločasem jsme po krásné akci trefili pouze tyč a přišel trest. Po zbytečně prohraném souboji na polovině hřiště přišla penalta a vyrovnání do šatny. V druhé půlce přišel dlouhý aut a v našem vápně zůstal neobsazený hráč domácích 2:1. Nám už se vyrovnat nepovedlo. S výkonem nejsem spokojen protože takhle se o první místo nehraje. Každý hráč ať si šáhne do svědomí jak přístupuje k fotbalu.

Zápas st.dorost jaro 01/2024 dne 29.03.2024

PÁ – 29.03. – Zápas st.dorost jaro 01/2024 ČAFC – FK Ujezd nad Lesy hrajeme od 10.00h, sraz v 09.00h na hřišti ČAFC. Nominace: všichni. Konečný výsledek je výhra ČAFC 3:1 (1:1). Komentář trenéra: Náš první zápas v soutěži nezačal vůbec dobře a v 5 minutě jsme prohrávali. Celý první poločas se nám vůbec nic nedařilo. Sice jsme vyrovnali hru i skóre ale i tak to byl nejhorší poločas sezóny. V druhé polovině jsme chtěli zápas zlomit. Jenže ve 2 minutě přišlo nesmyslné vyloučení Martina Šími. Kluci začali makat zpřesnili přihrávky a přišli i šance. V 60 minutě se po skvělé individuální akci prosadil Zaplatílek a vedli jsme 2:1. Kluci pokračovali v aktivní hře a soupeř se k ničemu nedostal. Do konce zápasu jsme ještě trefili tyč, přidali třetí branku, kterou rozhodčí opět chybně neuznal. 5 minut před koncem definitivně rozhodl znovu Zaplatílek.

Čtyři vychytaná čistá konta pasovala mezi gólmany po podzimu Pražská teplárenská přeboru na první místo Marka Štěpánka z ČAFC. „Důležité bylo, že jsme na konci podzimu udělali šest bodů. Že budu v žebříčku brankářů první, o tom jsem neměl ani tušení,“ přiznal brankář osmého týmu tabulky.

Pokračovat ve čtení „Zbytečné góly mě štvou, nerad branky dostávám i na tréninku, hlásí opora ČAFC Štěpánek. Na podzim udržel čtyři nuly“