VÝSLEDKY 18. TÝDNE

Podívejme se spolu na výsledky v 18. týdnu.…bylo toho trochu více.

MUŽI „A“

Ve 25. kole jsme doma nedokázali přehrát soupeře FK Řeporyje. Zraněními stále oslabený „A“ tým nakonec prohrál 1 : 5.

MUŽI „B“

Nedařilo se ani našemu „B“ týmu, který po velkém boji prohrál na hřišti ABC Braník „C“ 7 : 3, vaz nám zlomil druhý poločas. Velice dobře hrající tým Braníku nám však nebyl v tomto zápase jediným soupeřem.

ŽENY

Na hřišti FC Slavia Karlovy Vary vyhrály 0 : 3. V zápase zazářila Skůpová Vladislava, které se podařilo vsítit hattrick.

MLADŠÍ DOROST

Mladší dorost se na hřišti SK Modřany dokázal poprat s psychicky těžkou situací, kdy již v 17. minutě vedl o dva góly, soupeř však v nastavení prvního poločasu snížil a po penaltě v 58. minutě srovnal na 2 : 2. Kluci však zabrali a do konce zápasu dokázali vstřelit další dvě branky, zápas tedy skončil naší výhrou 2 : 4. Hattrick dal Matyáš Carvan.

STARŠÍ ŽÁCI „A“

Ve středu 1.5.2024 ve dne svátku práce se hrála dohrávka 12. kola na hřišti FK Vinoř 1928. Zápas se našim klukům nepovedl, padla i červená karta za dva žluté fauly, které však byly velmi přísně ohodnoceny. Výsledkem herní nepohody pak byla prohra 8 : 0.

V sobotu 4.5.2024 proběhlo 17. kolo na travnatém hřišti v Malešicích, kde domácí tým Prague Raptors Football Club bohužel přehrál naše st. žáky 4 :1.

STARŠÍ ŽÁCI „B“

I starší žáci hráli 1.5.2024 dohrávku 12. kola, hrálo se na našem hřišti a soupeřem byl tým SK Aritma Praha „C“. Zápas skončil výhrou našich kluků 2 : 1.

V pátek 5.5.2024 v zápase 17. kola se st. žáci „B“ doma střetly s TJ Sokol Troja. V zápase, který byl gólová přetlačovaná byla nakonec šťastnější Troja, které lépe vyšel konec zápasu, která v 70. a 78. minutě zápas otočila na svou stranu, výsledek 2 : 3.

MLADŠÍ ŽÁCI „A“

V neděli 5.5.2024 v doma hraném zápase ml. žáci „A“ podlehly soupeři SK Ďáblice „B“ 1 : 2.

MLADŠÍ ŽÁCI „B“

Ve středu 1.5.2024 v dohrávce 12. kola na hřišti SK Junior Praha se našim klukům podařilo udržet náskok z prvního poločasu 0 : 3, i přesto že soupeř dopředu zařadil 4. rychlostní stupeň, dozadu však nebyl 100%, a proto zápas skončil našim výhrou 4:5.

Již páteční 17. kolo hrané v Třeboradicích přetavili naši hráči ve výhru i přes neproměněný pokutový kop ve 3. minutě zápasu. Na góly bohaté utkání skončilo naší výhrou 4 : 6.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA „A“ (MINI 10 „A“)

Sobotní 4.5.2024 domácí zápas naše „MINI 10 A“ prohrála se soupeřem FK Dukla Jižní Město vysoko 2 : 27.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA „B“ (MINI 10 „B“)

Ve středeční 1.5.2024 dohrávce 12. kola kluci z „MINI 10 B“ hráli na hřišti FK Vinoř 1928. V teplém, slunečném, ale větrném dni dokázali na hřišti soupeře zvítězit po bojovném výkonu 1 : 25.

V 17. kole na hřišti TJ Sokol Troja naši kluci s pozměněnou sestavou dokázali navázat na předešlý zápas a vyhrát 1 : 12.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (MINI 8 „A“)

Klukům z „MINI 8 A“ se na horké půdě soupeře FC Tempo Praha nepovedlo navázat na vynikající výsledky z minulých kol a teprve podruhé v sezoně prohráli 14 : 10.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (MINI 8 „B“)

Na domácím hřišti proti soupeři z FA Praha se klukům nepovedlo vstřelit víc gólů, než soupeř a podlehli 9 :16

Čarodějnice 2024

V úterý 30.4. se u nás pořádalo tradiční pálení čarodějnic. Děti měly volný vstup na hřiště s UMT a na malém ohni si mohly opéct buřty. Hřiště bylo plné spontánně složených partiček dětí, které hrály fotbal na dvě brány, nebo si jen tak kopaly.

VÝSLEDKY 17. TÝDNE

Výsledky 17. týdne už jsou již trošku vousaté, proto si vypůjčím z Facebook tuto tabulku.

Co bych tedy  v rychlosti vyzdvihl? Určitě výhru starších žáků „A“ na hřišti Sokola Lipence, kde si s domácím týmem dokázali poradit bez možnosti vystřídat 0 : 24.

– Tlučhoř David                5 gólů

– Olusoga Christian       10 gólů

VÝSLEDKY 16. TÝDNE

Podívejme se spolu na výsledky v 16. týdnu.…

MUŽI „A“

Ve 23. kole jsme doma hostili SC Olympii Radotín. Zápas nakonec skončil prohrou 0 : 5.

MUŽI „B“

Soupeř se odhlásil ze soutěže, proto mělo naše „B“ mužů volno.

ŽENY

Na hřišti SK Pavlíkov se zrodila remíza 1 : 1.

Soupeř FA Praha přijel v neděli pouze s devíti hráči. Výsledek 12:0 je poroto ještě příznivý. Hattrick dal David Beringer a dokonce 4. góly dal Matyáš Carvan.

V 15. kole hostili naši starší žáci „A“ SK Junior Praha 1960 „B“, po skvělém výkonu slavili naši borci výhru 9 : 1. Rovných 5. gólů dal Christian Olusoga.

V sobotu hraném domácím zápase jsme porazili FK Řeporyje 2 : 1.

Na domácím hřišti s týmem TJ AVIA Čakovice si naši žáci poradili se soupeřem 4 : 2. Hattrickem se ukázal náš Patrik Raboch.

Na hřišti dívek z AC Sparta Praha jsme prohráli v sobotu hrané utkání 4 : 1.

V sobotu za nepříznivého počasí se zrodila remíza 10 : 10 s AC Sparta Praha – dívky.

Prohra 17 : 7 se na hřišti FK FC Zličín se zrodila v neděli.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (MINI 8 „A“)dlehli FC Tempo Praha 4 : 15.

V sobotu hraném zápase, na hřišti SK Zbraslav se podařilo borcům z MINI 8 „A“ zvítězit 5 : 6.

Na domácím hřišti se nedařilo Mini 8 „B“, kluci podlehli SK Union Vršovice vysoko 1 : 32.

Výsledky 15. týdne

Jak se nám dařilo v 15. týdnu? Pojďte se na to podívat…

MUŽI „A“

Ve 22. kole jsme se utkali na našem hřišti s SK Uhelné Sklady. Přes veškerou snahu se nám nepovedlo bodovat a se soupeřem jsme prohráli 1 : 2.

MUŽI „B“

První zápas jarní části jsme hráli v neděli od 16:30, jako soupeř přijela FK Sparta Košíře. Za mohutné podpory kluků z Mini 10 B a Mini 8 A, kteří celý zápas fandili z vršku za vzdálenější brankou, za což si zaslouží poděkování a potlesk, se nám povedlo soupeře porazit 4 : 3.

Nepovedlo se navázat na výborné výsledky a po smolném zápase, ve kterém jsme dali všechny tři góly, jsme na hřišti Zličína, kde tým FA Alexe Zbůra hraje, prohráli 2 : 1.

Týmu se zatím na jaře daří a potvrdil to výhrou s TJ Březiněves, kterou na jejím hřišti porazil 1 : 7.

Na hřišti SK Čechie Smíchov nás domácí tým porazil 3 : 1.

V neděli v doma hraném utkání s SK Libuš jsme prohráli 0 : 7.

Starší přípravka „A“ hrála v Dolních Počernicích. Sokolu po boji podlehla 13 : 10.

Již ve čtvrtek hrané utkání s SK Třeboradice na jejich hřišti bylo ve vysokém tempu a nasazení obou týmů, které se naplno hrálo až do úplného konce. Nakonec nás domácí přetlačili a vyhráli 9 : 7.

V sobotu ráno si naši kluci po tuhém boji, kde se vedení přelévalo z jedné strany na druhou, dokázali poradit s hosty z SK Slavia Praha 15 : 13.

V neděli hraném zápase kluci nakonec doma podlehli FC Tempo Praha 4 : 15.

Mini 8 A - Slavia 001
« z 16 »

Výsledky 14. týdne

V krásném, teplem připomínajícím letní, teprve 14. týdnu roku se rozjely zápasy u většiny našich týmů. Jak jsme dopadli?

MUŽI „A“

21. kolo 1.A třídy skupiny B hráli naši muži na hřišti FK Meteor Praha VIII „B“ v sobotu od 15:00. Po nevýrazném výkonu v sestavě silně doplněné kluky z „B“ týmu, z důvodů stále se rozrůstající marodky, kdy si Tomáš Ridval z minulého zápasu odnesl zlomenou klíční kost, jsme prohráli 2:0 pop gólech v 20. a 90+3 minutě.

O poznání lépe si vedli kluci z mladšího dorostu. Ve 13. kole 1. třídy hostili FK Loko Vltavín v neděli od 16:30 a podařilo se jim zvítězit 9:0. Hattrick si v tomto zápase vystřílel Carvan Matyáš, gratulujeme.

Doma hrané 13. kolo přineslo souboj s FK Loko Vltavín v neděli od 13:30. Byl to první ze dvou nedělních zápasů s tímto soupeřem v různých věkových kategoriích. Naši kluci ani v tomto zápase nezaváhali a porazili svého soupeře 5:2.

Zápas hraný v sobotu od 13:30 s 1.Barrandov FC přinesl opět jednoznačnou výhru našich barev, a to 8:1. I v tomto zápase padl hattrick o který se postaral Matěj Rusnák, gratulujeme.

V tomto zápase naši borci hostili SK Modřany „C“ v neděli od 11:00 hodin. Mezi 12. a 65. minutou padlo celkem 10 gólů a všechny do branky soupeře a protože soupeř nedokázal odpovědět jedinou brankou, vyhráli naši žáci 10:0. V tomto zápase dokázali hattrick vsítit dokonce dva naši borci, a to Adam Dařílek a Jonáš Koptík. I jim gratulujeme.

Zápas hraný na půdě Ďáblic od 9:00 hodin se pro nás začal vyvíjet zajímavě, když v 19. minutě šli naši kluci do vedení 0:1. Náskok bohužel nedokázali udržet a po gólech v 63., 67. a 70. minutě prohráli 3:1.

První letošní mistrovský zápas odehráli kluci doma a soupeřem jim byl tým SK Hamr, který přijel na zápas v sobotu od 9:00 hodin. Soupeře se nám podařilo porazit 17:12.

Zápas hraný v sobotu od 12:30 na hřišti FK Meteor Praha VIII se klukům bohužel nepovedlo vyhrát, prohráli 16:3.

AFK Slavia Malešice – ženy

Naše mužstvo žen, dohrávající soutěž pod původním názvem AFK Slavia Malešice měly nemocemi oslabenou sestavu a v sobotním domácím zápase proti SK Bakov n/J. bohužel se soupeřem prohrály 2:4.

Jak dopadl 13. týden pro Bohnický fotbal?

Na Velký pátek hostili naši muži „A“ ve 20. kole 1.A třídy skupiny B tým TJ Sokol Cholupice. Náš tým trápí velká marodka, do zápasů nastupuje několik hráčů z „B“ týmu, a proto nás značně rozladil začátek zápasu, kdy v 11. minutě po souboji rameno na rameno v oblasti středového kruhu musel být Tomáš Ridval střídán. Který byl následně byl i odvezen s podezřením na zlomenou klíční kost. V 19. minutě se po centru Lukáše Rutty, dostal v pokutovém území k míči Denis Maršík a otevřel skoré zápasu na 1:0. Ve 36. minutě si však Adam Šrut ze stříleného centru dal srazil míč do své branky a bylo vyrovnáno 1:1. Utkání i po poločase mělo náboj v 63. minutě však po naší chybě v rozehrávce se k míči dostal soupeř, který ji ztrestal gólem na 1:2. Kluci, se snažili otočit vývoj zápasu, vstřelit gól se nám však nedařilo a v 77. minutě soupeř zvýšil na konečný stav 1:3. Muži „A“ tedy zůstali bez bodu i přes kvalitní výkon.

V neděli na Boží hod Velikonoční hráli mladší žáci „A“ v 1.B třídě skupině A  svůj venkovní zápas proti domácí ČAFC Praha.  Na hřišti soupeře však nenašli vynikající formu z loňského roku, kdy v 10. minutě soupeř otevřel skoré, na to zareagoval hráč Slovanu Ondřej Bernard, který v 15. minutě srovnal na 1:1. Soupeř však do poločasu udeřil ještě v 25. a 34. minutě a za stavu 3:1 se šlo do šaten. Po poločase přidal v 45. minutě Ondřej ještě jednu branku na 3:2. Soupeř však již v 50. minutě znovu odskočil a v 60. minutě přidal již na 5:2. Na konečných 5:3 už jen upravil v 65. minutě náš František Jenulík.

O Velikonočním pondělí vstoupili do jarní části sezony kluci z mladšího dorostu, kteří hrají 1.A třídu ve skupině A. Na hřišti soupeře SK Střešovice 1911 „B“ se jim podařilo vybojovat 3 body za výhru 1:3. Kluci celý zápas dominovali, již ve 3. minutě zápasu se dokázal prosadit náš Sabastiano Zanusso a v 25. minutě zvýšil Matyáš Carvan na 0:2 pro naše borce, do poločasu se stihl blýsknout ještě kapitán týmu Martin Koudela, který chytil penaltu za úder rukou do hlavy v souboji o míč, za který sám dostal žlutou kartu. Po poločase trefou v 51. minutě Tomáš Houf zvýšil na 0:3 a soupeř gólem z 69. minuty již jen korigoval výsledek na 1:3.

Děkujeme všem fanouškům, kteří naše týmy přišli podpořit. Od tohoto víkendu začínají hrát i další týmy, můžete se tedy těšit i na zápasy v dalších věkových kategoriích.

muži "A" 005
« z 18 »

19. kolo 1.A třída skupina B

V 19. kole 1.A třídy skupiny B se naše „Áčko“ v neděli 24.3. v 15:00 utkalo se soupeřem z TJ AFK Slivenec na jeho hřišti.

Vstup do prvního poločasu se nám povedl, kdy jsme se již ve 3. minutě po gólu z penalty dostali do vedení.  V prvním poločase jsme soupeři dost zatápěli, více gólů jsme však do konce poločasu vsítit nedokázali. K naší smůle se navíc v jednom z mnoha soubojů zranil Robert Nouzák, který musel v 46. minutě střídat a ve 49. minutě vystřídal i Tomáš Zima. Nově příchozí hráči nedokázali vyvinout podobně silný tlak a aktivitu na soupeře a tím se Slivenec dostal více do hry. Zvýšená aktivita soupeře vyústila ve dva inkasované góly v 50. a 73 minutě. Záchrana Bodu přišla při vlastním gólu v 80 minutě. Pak už se skóre neměnilo a zápas došel ke konci za stavu 2:2.

Získali jsme tak v jarní části soutěže již druhý bod v boji o záchranu. Přidáme další? Co třeba rovnou tři? Již tento pátek 29.3.2024 od 11:00 na našem hřišti to můžete zjistit. Soupeřem nám bude TJ Sokol Cholupice, Přijďte nás podpořit a Velký pátek může být i vítězný.