Diváci: 130

Branky: WALTER, BENEŠ, ADÁMEK

ŽK: PÁNIK, KYSELA, ADÁMEK, HEJL

ČK:

Dnes nám utíká začátek zápasu mezi prsty a brzy je stav 2:0. Poté se hra srovnává, ale opět smolný moment (naše ruka ve vápně) a penalta 3:0 a vzápětí nedůraz ve vzdušném souboji a domácí hráč trefuje míč přímo do šibenice 4:0. Takže domácí do čeho kopli, to jim skončilo v naší svatyni. Druhý poločas šance na obou stranách a k nám se přiklonilo štěstíčko a během 4 minut je stav 4:3. Poté máme velkou šanci na srovnání, ale nedáme a v závěru domácí z rohu rozhodují zápas. Bohužel prospíme začátek a konec prvního poločasu a to nás stálo nějaký bodík. Nic se neděje, stále se hraje ještě o spoustu bodíků a my se pokusíme nějaké urvat.

Příští zápas – D.POUSTEVNA 19. 5. 2024 od 15.00hod.hříště V. Šenov. Srdečně zveme naše příznivce!!!!